češtinaenglishDeutschslovenčinaPolskiРусский язык
Hotel Park Hotel Pruhonice Prague - A Home Away From Your Home

Firemní akce a teambuilding? V Parkhotelu Průhonice!

Hledáte vhodné místo pro uspořádání firemní akce? Praha a Průhonice mají ideální polohu. Snadná dostupnost autem i MHD, klidné prostředí nedaleko dálnice D1 a překrásného Průhonického parku (chráněný UNESCO). Firemní akce v Průhonicích u Prahy dodá Vaší společnosti prestiž.

 

Účastníkům firemní akce nabízíme 4 salonky s kapacitou cca 10 – 60 osob, technickým vybavením a prostorným parkovištěm. K dispozici je též 25 příjemně zařízených pokojů a útulná restaurace s příjemným posezením u krbu nebo na letní zahrádce. Službami pro firemní akce se zabýváme již téměř 20 let a máme v tomto oboru bohaté zkušenosti. Ke zdárnému průběhu firemní akce, jako např. školení, trainingu, meetingu či párty přispěje i náš ochotný a profesionální personál a zejména výborná kuchyně. Postaráme se o Vás od začátku až do konce Vaší firemní akce, tj. počínaje časnou snídaní a pozdní večeří konče.

 

Nabídku sestavíme podle Vašeho přání včetně doprovodných služeb jako např. ochutnávky vín se someliérem, živé hudební produkce, zajištění exkurze s ochutnávkou piva ve Velkopopovickém pivovaru, návštěvy divadla v Praze, event. transferu autobusem apod. Velmi oblíbená je i návštěva Průhonického parku a Střelnice v sousední obci Čestlice. Firemní akce není jen práce, ale i společný odpočinek po vyčerpávajícím dni a teambuildingové aktivity. Při pořádání firemních akcí spolupracujeme s celou řadou renomovaných školících a trainingových firem a agentur.

Přijďte i Vy vyzkoušet kvalitu našich služeb a uspořádejte Vaše firemní akce v Parkhotelu Průhonice. Těšíme se na Vás!

© BOHEMI, spol. s r.o. | design Neofema, s.r.o.

Accept
This page uses cookies. Continuing using this web you agree with this.